Tennisclub de Belt
Kerkweg 8
4161 BW Heukelum
Tel. 0345 - 61 84 81
Bent u geďnteresseerd in onze mogelijkheden voor sponsoring, neem dan contact op met onze PR- en sponsorcommissie. Het e-mail adres is: sponsoring@tcdebelt.nl
T.C. de Belt - Nieuws

8 januari 2012, Heukelum : Logo Jubileumjaar TC de Belt. 2012 is het 40e jubileum jaar van plaatselijke tennisvereniging De Belt, welke bekend staat om haar gezelligheid en saamhorigheid. De vereniging geniet van een boeiende samenstelling aan leden, jong en oud. Het ontwerp van het logo voor het jubileum jaar is door Creadiva dtp uit Vuren gemaakt.
Haar website is: www.creadiva.nl.

29 oktober 2011, Heukelum : Sponsordag 2011. Onder het genot van een fantastische Indisch buffet zijn sponsoren van TC de Belt terecht in het licht komen te staan! Een en ander ging gepaard met een stukje demonstratie tennis tussen jeugd en senioren leden. Het voltallige verenigingsbestuur is aanwezig geweest om op gezellige wijze de waardering van ons vereniging uit te spreken!

8 t/m 15 oktober 2011, Heukelum : 4e Belt Open Jeugdtoernooi. Het door Attent uit Asperen, Ati Trés Beau uit Leerdam, Rabobank Vijfheerenlanden, de Groene Geer uit Nieuwland en Tennisdirect gesponsorde toernooi werd tijdens finalezaterdag gearbitreerd door vier KNLTB scheidsrechters onder leiding van hoofdscheidsrechter Rob Mulder. Begon het toernooi met veel regen, harde wind en veel motregen, de finaledag was zonovergoten.

1 t/m 11 september 2011, Heukelum ; Krakelingen 35+ Toernooi 2011. Altijd een van de leukste toernooien in het kalender van TC de Belt. Veel enthousiasme en spannende partijen tijdens deze zeer geslaagde dubbel competitie! Mede dankzij de gulle ondersteuning van Harvas Natuursteen b.v., Hamberg Mode, JGT Hoogvliet BV, J. Bergwerff & Zn BV, Piazza Travel, De Koornwaard BV, Accent-IT BV en natuurlijk de Van Voorden Krakelingen Bakkerij te Heukelum

18 september 2011, Heukelum : 1e Rosé cup 2011. Tijdens dit uitermate gezellige bijeenkomst verzorgde Inge Hogerdijk van het Heukelumse Wijnhuis een rosé wijnproeverij waarbij hij tekst, uitleg en advies gaf over het door hem persoonlijk samengestelde assortiment aan wijnen. Daarbij werden diverse amuses geserveerd, verzorgd door de eveneens in Heukelum gevestigde Ted's Kookstudio van Ted Bakker. De deelnemers aan de Rosé Cup kregen zowel koude als warme hapjes voorgeschoteld.
www.tedskookstudio.nl en www.wijnhuisheukelum.nl

11 t/m 19 juni 2011, Heukelum : Van Zee Vastgoed Open Tennis Toernooi. Groot evenement in de kalender van TC de Belt, de Open wordt voornamelijk door Van Zee Assurantiën & Vastgoed ondersteund! Verdere sponsoring wordt ook door Bouwman Juwelen, Visscher Rivierenland en Intersport De Jongh aangeboden. Dit hulp maakt het hele toernooi mogelijk, tot algehele vreugde van de deelnemers!